Контактирајте не

Контактирајте не

(HANGZHOU TESTSEA BIOTECHNOLOGY CO., LTD.)

Додај:Бр.13-2 патот Гуаншан, округ Јуханг, Хангжу, Кина

тел:86-13777885335/86-17554227334/86-57188600160

Whatsapp:8613777885335

Вечер:13777885335

Е-пошта:sales@testsealabs.com

Време:Понеделник-петок: 9 до 18 часот Сабота, недела: затворено

Германски дистрибутер:www.testsealabs.de

Австралија и Нов Зеланд ексклузивен увозник и дистрибутер на брендот Testsealabs:

Pharma Soul Pty Ltd.
www.pharmasoul.com.au
info@pharmasoul.com.au
1800 773 463

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја