За новиот појава на коронавирус во Кина во 2019 година,

нашата компанија успешно се развива

картичка за брзо откривање за откривање на вирусот.

  • e97d865e


ЗА НАС

Хангжу Тестеси биотехнологија соработка. , LTD. е национално високо-технолошко претпријатие, кое се наоѓа во Хангжу. Тестеси има многу истражувач и работник кој дипломирал на универзитетот во hejеџијанг и во странство. Тестеси е специјализирана за истражување, развој, производство и продажба на суровини за медицинска дијагностика и тестирање на безбедност на храна. ние аплициравме за 28 видови патенти кои опфаќаат медицинска дијагноза, брзо испитување на безбедност на храна, ензимска храна за ензимска храна и нова подготовка на ензими.

За прашања во врска со нашите производи или ценовник, ве молиме оставете нè и ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Научи повеќе

Send your message to us:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја