Na kontaktoni

Na kontaktoni

(HANGZHOU TESTSEA BIOTECHNOLOGY CO., LTD.)

Shto:Nr.13-2 Guanshan Road, Yuhang District, Hangzhou, Kinë

Tel:86-13777885335/86-17554227334/86-57188600160

Whatsapp:8613777885335

Wechat:13777885335

Koha:E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite e shtunë, e diel: e mbyllur

Distributori gjerman:www.testsealabs.de

Importuesi dhe Distributori Ekskluziv i Australisë dhe Zelandës së Re të Markës Testsealabs:

Pharma Soul Pty Ltd.
www.pharmasoul.com.au
info@pharmasoul.com.au
1800 773 463

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni