Тимско шоу

Тим за истражување и развој

Нашите истражувачи беа одговорни за развој на нови производи и технологија, вклучително и подобрување на производот.

Проектот за истражување и развој се состои од имунолошка дијагноза, биолошка дијагноза, молекуларна дијагноза и други ин витро дијагностика.Тие се обидуваат да го зголемат квалитетот, чувствителноста и специфичноста на производите и да ги задоволат потребите на клиентите.

 • Имунолошка дијагностика

  Имунолошка дијагностика

 • биохемиска дијагностика

  биохемиска дијагностика

 • Молекуларна дијагностика

  Молекуларна дијагностика

 • развој на нов производ

  развој на нов производ

Тим за производство

Компанијата има деловна површина од повеќе од 56.000 квадратни метри, вклучително и работилница за прочистување на класата GMP 100.000 од 8.000 квадратни метри, сите работи во строга согласност со системите за управување со квалитет ISO13485 и ISO9001.

Целосно автоматизираниот режим на производство на склопување, со инспекција во реално време на повеќе процеси, обезбедува стабилен квалитет на производот и дополнително ги зголемува производствениот капацитет и ефикасност.

 • 00Подготовка на решение
 • 02прскање
 • 04Конјугација
 • 06Сечење и L-аминирање
 • 08Склопување
 • 010складирање
 • 00Подготовка на решение
  Подготовка на решение
 • 02прскање
  прскање
 • 04Конјугација
  Конјугација
 • 06Сечење и L-аминирање
  Сечење и L-аминирање
 • 08Склопување
  Склопување
 • 010складирање
  складирање

Прекуокеанска продажба

 • 2000 година+
  клиенти
 • 100+
  земји
 • 50+
  регистрирани земји
глобална продажба

пакување и транспорт

пакет
транспортен авион

Зошто да не одберете нас

 • Зошто да не одберете нас Зошто да не одберете нас
  Testsea отсекогаш го ставал квалитетот на прво место со строг систем за контрола на квалитетот
 • Зошто да не одберете нас Зошто да не одберете нас
  Тестси има завршено производствен систем за истражување и развој со Кинеската академија на науките и Универзитетот во Жеџијанг
 • Зошто да не одберете нас Зошто да не одберете нас
  CE&TGA&ISO
  9001&ISO13485
  сертификати
 • Зошто да не одберете нас Зошто да не одберете нас
  Testsea има успешно портфолио на производи: 8 серии производи со 1000+ сорти
 • Зошто да не одберете нас Зошто да не одберете нас
  Фабричко директно снабдување Професионален производител
 • Зошто да не одберете нас Зошто да не одберете нас
  2000+ глобални клиенти
 • Зошто да не одберете нас Зошто да не одберете нас
  Достапни се OEM, ODM и Customized
 • Зошто да не одберете нас Зошто да не одберете нас
  Брза и професионална услуга по продажбата

Нашата услуга

производство_услуга

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја