Në lidhje me shpërthimin e ri të Coronavirus në Kinë në vitin 2019,

kompania jonë ka zhvilluar me sukses

karta e zbulimit të shpejtë për të zbuluar virusin.

  • e97d865e


RRETH NESH

Bashkëpunim bioteknologjik Hangzhou Testsea. , LTD. është një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë, ajo ndodhet në Hangzhou. Testsea ka shumë studiues dhe punëtor që janë diplomuar në universitetin Zhejiang dhe jashtë saj. Testsea është e specializuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e lëndëve të para për diagnostikimin mjekësor dhe testimin e sigurisë së ushqimit. ne kemi aplikuar për 28 lloje të patentave, të cilat përfshijnë diagnozën mjekësore, testimin e shpejtë të sigurisë së ushqimit, imunoterapinë enzimatike të ushqimit dhe përgatitjen e re të enzimeve.

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose çmimin, ju lutemi na lini dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
Mëso më shumë

Send your message to us:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni